[email protected]   
09-7790890

איך מקבלים היתר להקמת בריכת שחיה ביתית?

//איך מקבלים היתר להקמת בריכת שחיה ביתית?

אם אתם מעוניינים להקים בריכה ביתית, חשוב שתדעו שמדובר בתהליך שצריך לבצע בצורה מסודרת ויש לקבל עבורה היתר. אז איך עושים את זה? קבלת היתר לבניית בריכה פרטית כל המידע לפניכם. לפי הערכות, ישנן בישראל כיום עשרות אלפי בריכות פרטיות ויותר ויותר אנשים מעוניינים לשדרג את חייהם באמצעות בריכה פרטית. לפני שאתם צוללים לתהליך הקמת הבריכה חשוב לדעת שיש אישורים שצריך להשיג לפני שמקבלים את כל ההיתרים הנדרשים.
חברתנו תספק לכם מסמכים המזרזים את התהליך ללא תוספת תחיר.

 

איך הבחירה ב-S-pool תהפוך את תהליך הקמת הבריכה ליותר פשוט

אם בעבר הקמת בריכת בטון היתה תהליך מורכב שדרש, גם אחרי השלמת הבירוקרטיה הנדרשת, מעורבות של מספר אנשי מקצוע שיצרו כמויות בלתי נסבלות של רעש ואבק סמוך לביתכם, כיום אפשר לבחור אחרת וליהנות מאיכות חיים טובה, גם בזמן ההתקנה!

בזכות הפטנט החדשני של SPOOL, תהליך הקמת הבריכה קליל ולא גורם לחוסר נוחות לבני הבית; ברגע שאתם בוחרים את הבריכה המושלמת לבית שלכם, אנשי המקצוע שלנו מתחילים לעבוד, כאשר כל בניית הבריכה מתבצעת במפעל, תחת סטנדרטים קפדניים ובקרת איכות אופטימאלית. בריכה ביתית מבטון היא בריכה אשר הגוף שלה עשוי מיציקת בטון עם חיפוי קרמיקה, פסיפס או אחר. הקמת בריכת שחיה מבטון מחויבת בקבלת היתר בנייה מן הועדה המקומית לתכנון ובניה.

 

איזו בריכה בדיוק אתם רוצים להקים?

כשהחלום על הקמת בריכה פרטית מתחיל לרקום עור וגידים, לא כולם יודעים האם באמת אפשר להגשים אותו. האם המאפיינים של הבית מתאימים לבריכה מהסוג שאתם מדמיינים? איפה תוכלו לבנות את הבריכה הגדולה ביותר? היכן תיהנו מצל גם בימי הקיץ עם השמש הקופחת?
כדאי לפנות לחברה שמתמחה בתחום כדי לבחור את מיקום וכן את אפיוני הבריכה – לדוגמה אם אתם מעוניינים לבחור בריכת שחיה מוכנה מבטון – יש לכוון כך שהיא באמת תתאים לצרכים האישיים שלכם.

למעבר אל עמוד בניית בריכה פרטית לחצו כאן 

 

קיימים מספר סוגי בריכות נפוצים:

• בריכה עילית: אם אתם באמת רציניים בנוגע להקמת בריכה ביתית, סביר להניח שבריכה זו אינה בשבילכם. זוהי בריכה ממבנה קל ומתפרק שיושבת בחצר או על הגג ואפשר "לפרק" בחורף.
• בריכת בטון: בריכה קבועה שיצוקה מבטון מזוין, עיצוב המדרגות, הספסל ובמת השיזוף בהתאמה אישית. ניתן לחפות במגוון עיצובים של קרמיקה, פסיפס לבריכות שחיה או כל חיפוי אחר.
• בריכת פיברגלס (פיבר): הבריכה עשויה פיברגלס. כזו בריכה אפשר להתקין בתוך הקרקע או באופן עילי.
• בריכה מתועשת: זוהי בריכה שבנויה בתוך הקרקע כאשר הקירות שלה עשויים פנלים מתועשים והמבנה עצמו מחופה על ידי יריעות PVC או בריכת בטון מתועשת המיוצרת במפעל ומותקנת בבית הלקוח.
שימו לב: כל סוגי הבריכות, מלבד בריכה עילית, דורשים אישורים.

 

S-POOL מומחים בבניית בריכות בהתאמה אישית לכל אחד
להתייעצות ובירורים נוספים חייגו עכשיו 09-7790890

 

איזה אישורים צריך כדי להקים בריכה?

במידה ויש לכם כבר אדריכל מצויין! אחרת אדריכל מטעמנו יוציא עבורכם את ההיתר לבריכת השחיה. עיצוב הפנים ואופי הבריכה בהתאמה אישית כך שנוכל להתאים איתכם ביחד את בריכת החלומות שאתם מעוניינים בה?

אם אתם חולמים על בריכה שחורגת מתוכנית בניין העיר, התב"ע המפורסם, תוכלו להגיש בקשה לחריגה.
אם סיימתם את כל ההליכים מול העירייה, תהליך שיכול להימשך מספר חודשים.

לצפייה בכל גלריית בריכות ביתיות לחצו כאן

 

למה חשוב לפנות לוועדה המקומית שלכם?

כל עוד אתם מציבים בחצר שלכם בריכות מתנפחות או ארעיות, אתם יכולים להיות שקטים ולא להתעסק בכלל בבירוקרטיה. אם אתם מקימים בריכה קבועה, לא כדאי לקחת סיכון. במקרים רבים שכנים, שעלולים לקנא או להפגין עניין מוגזם, יערבו את הרשויות ואז העיכובים והעלויות הנוספים שיווצרו יפגעו בהנאה מהבריכה המדהימה שרק הצטרפה לחייכם.

אנחנו נמצא עבורכם את המהנדס המודד וכל יתר אנשי המקצוע להם תזדקקו בתהליך הקמת הבריכה.

גרים בבניין משותף? יש דברים שכדאי שתדעו

כיום יותר ויותר אנשים שגרים בבניינים משותפים מבינים שהם לא צריכים לחכות שתהיה להם וילה פרטית כדי ליהנות מהכיף והיוקרה של בריכה פרטית. בעוד שהקמת בריכה בבניין משותף היא אפשרית לחלוטין ויש בארץ לא מעט בניינים שנהנים מהפינוק.

 

S-POOL מומחים בבניית בריכות בהתאמה אישית לכל אחד
להתייעצות ובירורים נוספים חייגו עכשיו 09-7790890

 

2020-11-03T18:02:21+02:00

About the Author:

073-784-1515