הקשר בין עליה בביקוש להקמת בריכות שחיה ביתיות בעקבות הקורונה לפטנט של אס פול

בריכת השחיה הביתית של אס פול משלבת את כל היתרונות של בריכת בטון מהרמה הגבוהה ביותר, עם הנוחות ומהירות ההתקנה של בריכה מתועשת. מדריך

בריכות שחיה מתועשות | בריכות שחיה ביתיות

תוכן עניינים

הפטנט המיוחד של S-POOL

תקופת הקורונה הביאה לעלייה חדה בביקוש לבריכות שחיה ביתיות, בכלל, ולבריכות שחיה איכותיות מבטון, בפרט. אנחנו באס פול ערוכים יותר מכל חברה אחרת לתת מענה לביקוש בזכות פטנט כחול לבן ייחודי, המאפשר לנו לייצר בריכות מתועשות מבטון, להתקין אותן בכל הארץ, ולקצר את תהליך התקנת הבריכה בחצר הלקוח ל2-3 ימים במקום מספר חודשים.

מהו ההבדל בין הבריכה המתועשת של אס פול לבריכות מתועשות אחרות?

המוצר "בריכה מתועשת" הוא בדרך כלל שם נרדף לבריכות איכותיות פחות מחומרים קלים יותר. אלו הן בריכות שחיה ביתיות המיוצרות במפעל. הן עשויות מחומרים פחות איכותיים ופחות עמידים כגון פח, פיברגלס או פלסטיק. היתרון העיקרי שלהן הוא מחירן הזול והעובדה שניתן להתקינן בתוך מספר ימים. זאת, בניגוד לבריכות שחיה ביתיות מבטון, שהן איכותיות יותר ועמידות הרבה יותר לפגעי הזמן ומזג האוויר, אך דורשות תהליך יציקה רועש ומלוכלך, הנמשך מספר חודשים. 

מהו היתרון הייחודי של בריכת השחיה הביתית של אס פול?

הפטנט הייחודי של אס פול משלב בין היתרונות של שני סוגי הבריכות – אנו מייצרים בריכות בטון עמידות ואיכותיות, עם כל התוספות האפשריות המקובלות בשוק, אך עושים זאת בייצור תעשייתי במפעל. לכן, התקנת הבריכה עצמה בחצר הלקוח נמשכת אצלנו 2-3 ימים לכל היותר, כמו כל בריכה מתועשת אחרת, ואינה מלווה במטרדי הרעש והלכלוך שמאפיינים התקנה של בריכות בטון בדרך כלל, אך האיכות היא איכות של בריכת בטון.

מדוע בריכת בטון עדיפה על פני בריכה מתועשת העשויה מחומרים קלים יותר?

האיכות של בריכת שחיה ביתית נמדדת בעמידותה. בריכה איכותית היא בריכה המחזיקה עשרות שנים, ללא תחזוקה, והמעלה את מחיר הנכס. החומר המתאים ביותר לייצור של בריכה איכותית כזו הוא הבטון, שהוא חומר הבנייה החזק והמקובל ביותר כיום בתחום הבניה בעולם כולו.

מהם היתרונות של בריכת השחיה מבטון של אס פול לעומת בריכות שחיה מבטון אחרות?

בריכת שחיה ביתית מבטון סטנדרטית דורשת, כאמור, תהליך בנייה ארוך, מלכלך, רועש ומייגע, המתבצע כולו בחצר הלקוח. לשם כך נדרש מספר גדול של בעלי מקצוע שונים, שהלקוח נדרש לתאם ביניהם בעצמו. כל אלה מהווים מטרד המפריע מאוד לשגרת החיים. 

באס פול, כל הליך הבנייה הרועש והמלכלך של בריכת הבטון מתרחש במפעל, ורק ההתקנה עצמה, האורכת 2-3 ימים, מתבצעת בחצר הלקוח, באמצעות בעלי מקצוע המגיעים כולם מטעמנו. לבסוף, משום שהבריכה מיוצרת במפעל, אנו יכולים לשנע אותה בכל הארץ ואיננו מוגבלים לאזור מסוים.

אס פול בריכות שחיה ביתיות ומתועשות

מדוע בריכת אס פול עמידה יותר מבריכות בטון אחרות?

הפטנט הייחודי של אס פול מאפשר להציב את הבריכה הגמורה על כלונסאות. כלומר, הבריכה "צפה" על הבסיס שלה, שנחפר בחצר הלקוח, ואינה מחוברת אליו (כמו בבריכות בטון סטנדרטיות). מכאן, שבריכת אס פול אינה מושפעת מפעילות הקרקע. הדבר מונע את היווצרותם של סדקים ונזקים לגוף הבריכה שעשויים להיווצר בבריכות בטון אחרות כתוצאה מכך.

האם חברת אס פול מספקת את מכלול המכשור והאביזרים הנלווים להפעלה תקינה של הבריכה?

בוודאי! הבריכה המתועשת של אס פול כוללת גם חדר מכונות נפרד הנוצק ביציקה אחת, וכן, מיכל איזון ותעלת גלישה מבטון, שכולם מיוצרים באותו מפעל. המשאבות, הפילטר וכל הציוד הנלווה מסופקים באיכות וברמה הגבוהה ביותר שיש מהחברות הטובות בעולם. 

מרגע ההזמנה ועד לרגע ההתקנה: 3 השלבים של התקנת הבריכה המתועשת של אס פול

1. בחירת הבריכה

בשלב הראשון, בעלי הבית והאדריכל או המעצב מטעמם נפגשים עם יועץ מומחה של אס פול ובוחרים עמו את גודל הבריכה, הדגם, העיצוב, סוג החיפוי והתוספות השונות. כל אלה נבחנים בקפידה על ידי מהנדס מוסמך מטעמנו, המלווה גם את יתר שלבי הייצור וההתקנה.

2. ייצור הבריכה והשגת אישורים

שלב זה מבוצע כולו במפעל ואורך כחודש ימים בלבד. הוא כולל את יציקת הבריכה ואת כל פעולות הגמר הנדרשות כגון טיח, איטום וחיפוי. לאחר הייצור, הבריכה עוברת בדיקת איכות, כולל בדיקת נזילות קפדנית. 

במהלך תקופה זו, הלקוח יכול להתפנות להשגת האישורים השונים הנדרשים להקמת הבריכה בחצר ביתו. חברת אס פול מעמידה לרשות לקוחותיה סיוע וייעוץ מקצועיים גם בתחום זה. 

3. התקנת הבריכה בבית הלקוח

 הבריכה הגמורה משונעת לבית הלקוח, מועברת למקום שהוכן עבורה בחצר באמצעות מנוף, ומותקנת על ידי צוות מתקינים מוסמך מטעם אס פול. וכך, בתוך 2-3 ימים הבריכה מוכנה למילוי ולשימוש.

בריכה מתועשת S-POOL

S-POOL - מענה מהיר וייחודי לביקוש העולה לבריכות שחיה ביתיות בעקבות הקורונה

לסיכום, הייצור התעשייתי במפעל מאפשר לחברת אס פול לתת מענה מהיר ואיכותי לעליה החדה בביקוש לבריכות שחיה ביתיות שנוצרה בתקופת הקורונה, ולספק את הבריכות האיכותיות ביותר שניתן, בזמן קצר בהרבה, ברמת גימור גבוהה ומדויקת, וללא הרעש, הלכלוך ותהליך הבניה הארוך המאפיינים בריכות בטון סטנדרטיות.