בריכה עילית/גג/ז'קוזי - SPOOL בריכות שחיה פרטיות

בריכה עילית - בריכה ללא צורך בהיתר בניה

בריכה עילית היא בריכה אשר מניחים על הקרקע ואין צורך לחצוב באדמה. לכן אין צורך גם באישור בניה עבור בריכה מסוג זה. הרבה אנשים בוחרים להקים בריכות שחיה ביתיות  וזו הזדמנות להקדים בריכת שחיה ביתית שהיא יפה אך איננה כל כך יקרה. בקיץ החם של ישראל רבים בוחרים להפוך את הבית למקום מהנה ונעים עד כמה שניתן, ועל כן אם רק יש מקום בגינה או במרפסת, הרי שמדובר בהזדמנות נהדרת להביא את הבריכה הציבורית אליכם הביתה. רק ללא הדוחק, ללא הצורך בלמצוא חנייה ומבלי להתחשב בלוחות הזמנים שקובעים עבורכם. אי לכך מגוון משפחות, זוגות ואף פנסיונרים בוחרים לחיות את החיים טובים, ולו באמצעות תוספת של בריכה עילית.

מהי בריכת עילית?

מהי אותה בריכה עילית? ובכן מדובר בבריכה שמניחים על פני הקרקע, כך שלא רק זוכים לחסוך, אלא גם תהליך ההקמה הרבה יותר נקי וזמין. זאת כי בריכות עילית פשוט מניחים על פני קרקע מיושרים, משמע אין צורך להכין תשתיות, או למצוא אנשי עבודה עבור חפירות. מכאן שגם אם בדיוק היום הבנתם שמה שחסר לכם בבית הינה בריכה פרטית, הרי שכבר מחר הצוות של S-POOL יתייצב אצלכם עם הבריכה הרצויה, כך שרק תצטרכו לוודא שיש בבית אבטיח וקיסמים חמודים בצורת מטריות – כי אם מכוונים לתחושת חופש אז לכו עם זה עד הסוף.

בריכת שחיה עילית | SPOOL
בריכה עילית בתאורת לילה של SPOOL

יתרון חשוב של בריכת שחיה עילית - מהנה ומתחשבת

אז כן, בריכה עילית מאפשרת לחוש בחופשה, העלות נחשבת זולה בהשוואה לבריכה פרטית מבטון, ניתן למצוא מגוון אופציות מעוצבות, אין צורך בעבודת הכנה וישנו יתרון נוסף שגם אותו רצוי לקחת בחשבון. במה מדובר? ובכן כאשר רוכשים בריכת עילית אין צורך להתחייב – לא לגבי המיקום ולא לגבי הצורך. שנרחיב? מאוד פשוט לשנות את המיקום של הבריכה, ועל כן אם רכשתם מנגל חדש שמבקשים למקם בדיוק היכן שעומדת הבריכה, הרי שאין בעיה לשנות מקום, ואם עוברים דירה ומבקשים על הדרך "להעמיס" גם את הבריכה, הרי ששוב מדובר באופציה אפשרית.

בריכה עילית בתאורת לילה של SPOOL

מבלי להתחייב

עוד יתרון משמעותי שנוגע לבריכת עילית נוגע לעובדה שאין צורך להתחייב, משמע אם פתאום מגיעים לידי החלטה שהבריכה כבר אינה רצויה, ניתן למכור אותה הלאה. אז אלו בריכות עילית יש בנמצא? בריכות שחייה מסוג אינטקס, כאלו שאינן מאוד גדולות והן כן מגיעות בשלל גדלים וצורות.

בריכה עילית | אספול SPOOL

בריכה עילית - סיכום

מדובר בפתרון נהדר עבור כל גינה ומרפסת, ואף אין צורך להשקיע כסף בהליך ההתקנה. כיצד אם כן מתקינים? ובכן הבריכה מגיעה ארוזה, כולל פילטר ייעודי שדואג לניקוי המים, כיסוי ייעודי וכמובן משאבה. כמו כן, ההרכבה עצמה נחשבת פשוטה והתוצאה עמידה ומהנה. לבסוף נציין שכיום לא חסרות אופציות שוות, ועל כן רק צריך לוודא שעומדים לרכוש מחברה טובה, לקבל ייעוץ נקודתי ולבחור מתוך היצע גדול, כך שתקבלו את המענה הטוב ביותר בהתאם למרחב שעומד לרשותכם והמטרה שלשמה הבריכה רצויה. מכאן שאם גם אתם מביטים קדימה ורואים ימים חמים ואם גם אתם אוהבים להשתכשך במים כמו ילדים קטנים (או שיש לכם ילדים), פנו עוד היום אל חברת S-POOL ותתרעננו עם מחירים שווים.