כיסויים לבריכה ופתרונות הצללה לבריכה

** לרכישה והתקנה מול היבואנים המורשים. חברת אס פול אינה משווקת כיסוי לבריכה. **

כיסויים לבריכה - איך להגן על הבריכה שלך בקלות

כיסוי לבריכת שחיה זהו אחד הדברים הנחוצים ביותר כשרוכשים בריכת שחיה. בריכה ביתית היא תענוג. אך עלים יבשים, חרקים ועוד "תוספות" שצפות בבריכה – פוגמים בחוויה המושלמת. אז איך מוצאים כיסוי בריכה יעיל שיהיה נוח לשימוש יום יומי? כל המידע לפניכם

כיסויי בריכה מאפשרים לשמור על הבריכה החדשה והמפנקת שלכם במיטבה ומונעים מהמים להתאדות. קיימים מספר סוגי כיסויים שלכל אחד מהם יש את היתרונות והמאפיינים שלו. כדי למצוא את הכיסוי המושלם עבור המשפחה שלכם כדאי לקחת בחשבון כמה מאפיינים: בטיחות, נוחות, אסתטיקה וכן יש לשקלל את גודל הבריכה ואת התקציב שלכם להשקעה בכיסוי הבריכה – זה לא בהכרח הזמן לחסוך, אם כבר השקעתם בבריכה מרשימה, אל תתפשרו על נוחות ובטיחות בשימוש בה לאורך השנים. בחרו במה שמתאים לכם אבל אל תוותרו על כיסוי שישמור לכם על הבריכה.

כיסויים סולאריים לבריכת שחיה

אם חשוב לכם לשמור על חום המים בבריכה ולהגן עליה מפני פסולת, כיסוי סולארי יכול להתאים לכם. כיסויים סולאריים לבריכה זוכים לפופולריות רבה, בזכות נוחות השימוש בהם והאטרקטיביות הרבה אך לפני שבוחרים בכזה כיסוי חשוב לקחת בחשבון את מאפייניו:

  • הכיסוי לא מגן מפני כניסת ילדים ובעלי חיים לבריכה: קיימים כיסויים יותר הרמטיים שיגנו מפני כניסה לבריכה.
  • ההגנה מפני לכלוך אינה מושלמת – הלכלוך יכול לחדור וכן כאשר מסירים את הסיכוי, הלכלוך נשפך פנימה לעיתים קרובות. שמירה על נקיון הבריכה היא לא "פינוק" אלא מדובר בדרישה חשובה – אם לא תשמרו על ניקיון מי הבריכה יכולים להצטבר בהם בקטריות וירוקת שפוגעים באיכות המים. הדרך הטובה ביותר להימנע מבעיות כאלו ולשמור על המים צלולים ובריאים הוא מניעה באמצעות כיסוי איכותי.
  • עמידות הכיסוי לא מרשימה: הכימיקלים וקרני השמש שוחקים את הכיסוי ולרוב הוא לא מחזיק יותר משנה-שנתיים.

כיסוי שקוף: נוזלים למניעת אידוי מים

לצד שלל הכיסויים שאתם יכולים לפרוש על פני הבריכה ולראות, קיים נוזל כיסוי שקוף, מעין "שמיכה" לבריכה שלכם שמעניקה לה כיסוי שאתם לא יכולים לראות אבל כן מגן עליה – הוא מפחית את התאיידות המים בכ-40% ושומר על מי הבריכה צלולים יותר.

הנוזל אינו רעיל ומתאים למגוון בריכות, אבל חשוב לקחת בחשבון שהוא לא באמת סוגר את פני הבריכה ומונע כניסה של ילדים ובעלי חיים וכן מדובר בנוזל שיסתיים ותצטרכו לרכוש מחדש, כך שעל אף הטענות על כך שהוא חוסך כסף, כדאי לשקול אולי כיסויים פיזיים לטווח הרחוק.

כיסוי לבריכת שחיה גלגלת – לחוויית כיסוי מקצועית ונוחה

אם החלטתם להשקיע בכיסוי לבריכת שחיה פיזי רציני ואיכותי, צריך לפרוש אותו בצורה חכמה שתגן על הבריכה בצורה מקסימלית. גלגלת תאפשר לכם לגלגל את הכיסוי בקלות, להגן על הבריכה מידי יום ולפתוח את הגישה אליה במהירות ובנוחות.

קיימות גלגלות טלסקופיות שמתאימות לכיסוי סולארי צף, הן עשויות משילוב של אלומיניום ונירוסטה, למקסימום עמידות והתנגדות לחלודה.

כיסוי PVC לניקיון מקסימלי של הבריכה שלך

אחת מהדרכים הפופולריות לשמירה על הבריכה הוא כיסוי PVC. כיסוי לבריכת שחיה מהסוג הזה הינו כיסוי שמותאם במדויק לגודל הבריכה ומגן עליה מפני אבק בצורה מרשימה.

קיימים אנשי מקצוע שממליצים על איטום באמצעות PVC בזכות העובי שלהן – 1.5 מ"מ שמאפשרים עמידות לאורך שנים וכן הגנה מפני קרינת UV. ההגנה המקיפה מצמצמת היווצרות של מזיקים כמו בקטריות וירוקת שפוגעים במי הבריכה.

כיסוי לבריכת שחיה בטיחותי ואוטומטי

מעוניינים בחוויה הכי פשוטה ובטוחה? כדאי לחשוב על כיסוי אוטומטי לבריכת שחיה. כיסויים אוטומטיים איכותיים יכולים לשאת משקל על עד כשני טון ולשפר את בטיחות הבריכה שלכם. הם שומרים על טמפרטורת המים בבריכה וכך חוסכים את הוצאות חימום הבריכה וכן מצמצמם את אידוי המים. תוך כדי שהם מגנים על מי הבריכה, כיסויים אלו שומרים גם על אבני החיפוי בשפת הבריכה ומשתלבים במבנה הבריכה באופן אסתטי.

בחרו בכיסוי לבריכת שחיה שעשוי מחומרים שעמידים למים ולחות כדי שתיהנו ממערכת שתפעל לאורך שנים רבות ללא חלודה ותהיה עמידה בפני קרינת UV.

קיימים שני סוגים פופולריים של כיסוי אוטומטי:

  • כיסוי בטיחותי אוטומטי חשמלי: לחיצת כפתור קלילה תאפשר לכם לפרוס את הכיסוי על גבי הבריכה במהירות ושקט מרשימים כיום קיימים בשוק כיסויים עם מנגנון עילי וכן כיסויים עם מנגנון סמוי שנמצא בתוך המים. כיסוי חשמלי מעניק לכם בטיחות מירבית במחיר יותר אטרקטיבי ממנגנון הידראולי והוא בחירה פופולרית למגוון בריכות.

תוכלו למצוא כיום מערכות שניתן לתפעל באמצעות שלט – כך שתוכלו לסגור ולפתוח את הבריכה עם שלט אישי, בקלות ונוחות מקסימליים.

  • כיסוי בטיחותי אוטומטי הידראולי: אם יש לכם בריכה גדולה במיוחד או שאתם רוצים להשקיע במערכת שהמנוע שלה ממוקם הרחק מהבריכה עצמה, כדאי שתשקלו כיסוי הידראולי. כיסוי הידראולי לבריכה הוא הכיסוי המתקדם ביותר מבין כל הדגמי הכיסויים המוצעים ומאפשר מהירות מקסימלית של פתיחה וסגירה. מערכת הגלילה מופעלת על ידי מנוע הידראולי שלרוב יושב בתוך חדר מכונות המרוחק מהבריכה, כך שכל החיווט נמצא במקום מוגן ומרוחק. מדובר בבחירה המומלצת ביותר עבור מי שיש לו בריכות גדולות במיוחד אך בהשקעה שאינה חובה עבור מי שיש לו בריכה בינונית.

איך עובד כיסוי הידראולי? תוכלו למצוא בתא הגלילה שלו מערכת גלילה עם בוכנת שמן – ללא מנועים. המנועים עצמם נמצאים בחדר המכורות של הבריכה ומחוברים באמצעות צינורות הידראוליים.

רכשתם בריכה איכותית? אתם מכוסים

המבחר העשיר של כיסויי הבריכה סחרר אתכם? אל דאגה, המומחים שלנו ב- S-POOL יוכלו להתאים את הכיסוי שהכי יתאים לבריכה שלכם ולצרכים שלכם. בעוד שיש משפחות שזקוקות לכיסוי PVC שמגן על הבריכה הרמטית, קיימים מקרים שבהם כיסוי סולארי מינימלי ונטול גלגלת עושה את העבודה.

מלאו את הפרטים ויחד נמצא את הכיסוי המושלם לבריכה ולהעדפות שלכם.