תכנון בריכות שחיה פרטיות - המדריך של SPOOL

תכנון בריכות שחיה ביתיות של S-POOL:התקנה מהירה ואיכות גבוהה

הבחירה בהתקנת בריכת שחיה בבית היא בחירה באיכות חיים, הצהרה שאתם לא רוצים להתפשר, והתחייבות לעצמכם כי אתם מאפשרים לעצמכם ליהנות מהחיים. ההחלטה היא הצעד הראשון, והצעד השני הוא הבחירה בבריכה המתאימה ביותר. אבל לתכנון בריכות פרטיות מספר שלבים כולל בחירת האלמנטים והעיצוב ודרך ההתקנה.

בריכות יצוקות – לכוח מרבי

כשניגשים למשימת תכנון בריכות שחיה פרטיות יש לקחת בחשבון את החומר ממנו הן מיוצרות. חומרים שונים מגיבים באופן שונה למים, כלור ותנאי מזג האוויר. בריכת שחיה ביתית איכותית היא בריכה עמידה שמחזיקה לאורך עשרות שנים, ללא צורך בתיקונים, וללא סדקים או שברים. מסיבה זו החומר הנכון ביותר לבריכה הוא הבטון, חומר הבניה החזק והמקובל ביותר.

בריכות יצוקות הן בריכות שנוצקו לפי הזמנה, והן מותאמות לצרכים שלכם מבחינת המבנה, העומק והגודל. התקנתן מהירה ופשוטה, והן עמידות וחזקות בצורה בלתי-רגילה.

תכנון בריכות שחיה פרטיות - תהליך ההתקנה

תהליך ההתקנה המהיר מאפשר ליהנות מזמן קצר מרגע ההזמנה עד לרגע ההתקנה, שכן כל שיש לעשות הוא לחפור את המרחב הדרוש, ולהניח את הבריכה במקומה.
לאחר התכנון והמדידות, ישנו תהליך של בניית מסגרת יציקה במפעל, ואתם מקבלים בריכה לבית במשלוח מהיר, על גבי משאית ייעודית עם מנוף.

תהליך ההכנה הפשוט יחסית מאפשר מנעד מחירים אטרקטיבי, בעוד שהבטון מאפשר לכם ליהנות מהידיעה כי אתם מקבלים בריכה עמידה מהחומר החזק ביותר, חומר איתו בונים בניינים.

הבריכה מורמת במנוף מעל החצר, ומונחת במדויק במרחב שהוכן מבעוד מועד, והליך ההתקנה מגיע לסיומו במהרה לאחר מכן, מה שמאפשר לכם ליהנות מבריכה במהירות רבה, מבלי להתפשר על איכות, ומבלי לחרוג מהתקציב.

לאחר שבחרתם את דגם הבריכה המתאימה לכם,
את העיצוב ואת סוג החיפוי מתוך מגוון רחב וחדשני אנחנו מוכנים לצאת לדרך.

ייצור במפעל: 1-30 ימים

על פס הייצור המתקדם שבמפעל מתבצעת יציקת הבריכה באמצעות תבניות מודולריות. העבודה במפעל מאפשרת דיוק רב בשלבי הבניה: טייח, איטום וחיפוי. כל תהליך הייצור מלווה בבדיקות איכות קפדניים. גם חדר המשאבות מורכב במפעל, מה שמאפשר לנו לספק במהירות מוצר מוגמר ואיכותי ללא דאגות והתעסקות מיותרת מצדכם.

אספקה: מספר שעות

הייצור במפעל הסתיים והבריכה מוכנה לאספקה לכל אזור בארץ! בתוך שעות ספורות הבריכה מגיעה לאתר ובאמצעות משאית מנוף מניחים את הבריכה במיקום שהוכן עבורה מראש.

הפעלה: 1-3 ימים

לאחר אספקת הבריכה לביתכם, מגיע צוות מתקינים מוסמך לצורך התקנה והפעלת הבריכה. כך שלכם נותר רק ליהנות מאיכות חיים על שפת הבריכה.