בריכת שחיה מוכנה מבטון מבית אס פול SPOOL

בריכה ביתית היא שילוב בין סמל סטאטוס ומעמד, לבין מרחב של בילוי, הנאה ואירוח. במדינת ישראל זורחת השמש למעלה משלוש מאות ימים בשנה, מה שהופך את הנאת השחייה כבילוי וכספורט לפופולרית מאוד.

 

בריכת בטון מבית חברת אס פול P.S היא הבריכה המובילה והפופולרית בקרב המזמינים הפרטיים, וזאת בזכות מגוון רחב של יתרונות.

 

מהם היתרונות הבולטים של חברת אס פול- S.P בעולם בריכות השחייה הקבועות?

חברת אס פול S.P מציגה פטנט עבודה ייחודי שמאפשר הקמה והתקנה של בריכות שחיה ביתיות במגוון סגנונות עיצוב, תוך התאמה אישית. עיקר עבודת הבניה וההקמה מתרחשת במפעל מבוקר והמוצר המוגמר משונע בכלים מתאימים ובבטיחות אל בית הלקוח להתקנה

קבלת היתר בניה לבריכת שחיה
בריכות שחיה S-POOL
בריכות שחיה מבטון S-POOL

מידע על בריכות השחיה של SPOOL

איך בונים בריכות מבטון? המשיכו לקרוא וגלו מה היתרונות של בריכות השחיה שלנו, מהם האביזרים הנלווים שתוכלו לבחור (ויחודים ללקוחותינו בלבד) ומהו התהליך.

מהו פרק הזמן הנדרש לחברת אס פול- S.P בבית הלקוח?

תהליך ההתקנה אורך ימים אחדים. בדרך זו, מן הלקוח נמנע הצורך שבקיום אתר בניה רועש ומלכלך בשטח הפרטי, לאורך שבועות רבים ואף חודשים, כפי שנהוג בשיטות אחרות של בנייה ושל התקנת בריכות שחיה.

יתרונות נוספים של חברת אס פול S.P על פני המתחרים:

✔️איכות הבריכה

✔️עמידות ארוכת שנים

✔️עלויות משתלמות

✔️מודולריות והתאמה אישית

✔️פטנט ישראלי ופס ייצור כחול לבן

✔️הובלה לכל חלקי הארץ

האם החברה מייצרת בריכות בטון?

כן, הבריכות הייחודיות מבית חברת אס פול- P.S הן בריכות בטון איכותיות ועמידות במיוחד, אשר מיוצרות בתנאים מחמירים ומוקפדים ותחת פיקוח וסטנדרטים מחמירים במיוחד. כל מוצרי החברה עוברים הליך בקרת איכות פנימי, בטרם יציאתם ללקוח, על מנת להבטיח רמה גבוהה במיוחד ושמירה על הסטנדרטים המשקפים את החברה ואת שביעות רצון לקוחותיה

מהם האביזרים הנלווים והמכשור המסופקים על ידי חברת אס פול?

את הבריכה שלנו תקבלו עם מכלול המכשור והאביזרים שאתם זקוקים להם להפעלה תקינה של הבריכה, מהחברות המובילות בעולם: חימום, ג'טים, ג'קוזי, שחיה נגד הזרם, תעלות גלישה, פילטר, ומשאבות וכמובן חדר מכונות מבטון.

מהן ההתאמות האישיות שניתן לערוך בבריכות בטון מבית אס פול- S.P?

גודל, דגם, עיצוב ורמת גימור – כל אלה נקבעים בהתאם לרצון הלקוח ומי שבא מטעמו (מעצב או אדריכל) ועל פי מדידות מוקדמות ובחינה הנדסית ואדריכלית שמבצעת החברה עם מהנדס מוסמך בשטח הלקוח בטרם תחילת תהליך הייצור.

פסיפס- הבריכה ניתנת לחיפוי במגוון רחב של אבני פסיפס עמידות ומרהיבות בשלל עיצובים ואפשרויות.

נגישות ונוחות- התאמת מדרגות, משטחי ישיבה ושיזוף, דרגות שונות של גובה, שולי הבריכה על פי רוחב רצוי והתאמות רבות נוספות.

 

בריכת שחיה מבטון מבית חברת אס פול- P.S אינה מוצר מדף וכל תהליך הייצור מתקיים תוך ראיית צרכי הלקוח והעדפותיו, תוך ראיה רחבה, מקצועיות ובמטרה להגשים חלומות. 

כיצד מתבצע התהליך?

לאחר שלב ההחלטות והמדידות, יציקת הבריכה שנבחרה במפעל וביצוע פעולות הגמר: טיח, איטום וחיפוי. בסוף התהליך הבריכה עוברת בדיקת איכות כולל בדיקת נזילות. שלב אחרון – הלקוח מקבל לביתו את הבריכה המוגמרת על ידי מנוף אל המקום שנועד לה והוכן מראש. וזה הכל! לאחר כמה ימים תוכלו למלא את הבריכה במים וליהנות!

אולי יעניין אותך גם

בריכה עם תעלת גלישה

בריכת תעלה עם גלישה היא בריכה שבה סינון המים מתבצע באמצעות תעלת גלישה היקפית המסננת את הלכלוך הצף בצורה מושלמת